Malowanie

Firma Artblok fachowo wykonuje: malowanie dachów, malowanie elewacji, oraz konstrukcji stalowych, betonowych i drewnianych. Prace na dużych wysokościach i miejscach trudno dostępnych.

Nasza usługa poza malowaniem obejmuje przygotowanie ścian, uzupełnianie ubytków (renowacja), oklejenie okien i parapetów, przykrycie folią roślin, bruku, zabezpieczenie cokołów,itp. Po wykonanej usłudze zostawiamy po sobie ład i porządek. W cenę malowania elewacyjnego nie są wliczone koszty rusztowania.

Służymy pomocą przy wyborze rodzaju farby oraz koloru. Na życzenie klienta zajmujemy się samym jej kupnem. Zaopatrując się w farby za naszym pośrednictwem klient korzysta z rabatów wynegocjowanych przez nas w hurtowniach.

Usługa malowania świadczona jest w technologii bezpowietrznej przy użyciu urządzenia Titan 450e. Dzięki wysokiej wydajności, czas realizacji usługi jest wyjątkowo krótki.

Wykonując każde Państwa zlecenie zapewniamy konkurencyjne ceny i wysoką jakość wykonania. Działamy szybko i solidnie na terenie całej Polski.

 

Szybkie malowanie

Najnowszej generacji agregat malarski pozwala nam na szybkie malowanie dużych powierzchni nawet do 2000 m2 dziennie.
Zastosowanie tego typu technologii nie tylko skraca czas wykonania zlecenia, ale jest również zdecydowanie dokładniejsze i „czystsze” od tradycyjnych metod malowania.

 

 

Malowanie dużych powierzchni w jednym kolorze np.:

  • malowanie mieszkań dla deweloperów,
  • domków jednorodzinnych,
  • klatek schodowych,
  • garaży,
  • sklepów,
  • hal magazynowych,

zajmuje 4 razy mniej czasu niż metodami tradycyjnymi.

Malujemy zarówno pomieszczenia wewnątrz budynków oraz elewacje.
Malowanie natryskowe agregatem hydrodynamicznym jest tańsze i szybsze niż malowanie metodą tradycyjną (wałkiem i pędzlem).

 

 

Malowanie natryskowe = większa wydajność! = mniejsze koszty!

Metoda natrysku hydrodynamicznego (bezpowietrznego z ang. airless) polega na sprężeniu medium (tzn. farby lub tynku) w pompie i tłoczeniu go z ogromną siłą przez maleńki otwór w dyszy.

Dzięki tej technice zyskujemy następujące korzyści:

  • wysokie tempo pracy, a dzięki temu dużą wydajność farby i ludzi zatrudnionych do wykonywaniu  wymalowań,
  • wysoką jakość powierzchni (poprzez wyeliminowanie elementu mającego bezpośredni kontakt z powierzchnią tj. pędzel czy wałek),
  • dużo mniejsze pylenie niż w przypadku tradycyjnej techniki malowania, gdy powietrze pod ciśnieniem 3-8 bar zbiera cząsteczki farby i transportuje je na podłoże,
  • hydrodynamiczne agregaty malarskie służą do malowania praktycznie wszystkich typowych podłoży budowlanych m.in. ścian wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych i przemysłowych. Nadają się do aplikacji farb dyspersyjnych (emulsyjnych), olejnych i innych rodzajów farb. Urządzenia te pozwalają malować znacznie szybciej, lepiej i łatwiej. Przykładowo wydajność agregatu Wagner PS22 pozwala wymalować około 10 m2 w 1 minutę.

 
Online Pharmacy, cheapest cialis black online, Free shipping, viramune buy cheap online, Discount 10%

Kontakt

Pątnów 23 A
98-335 Pątnów

695 555 007
603 600 777
691 970 510

Mapka

image